Didelė avarija Vilniuje: nuo galingo smūgio „Toyota“ apvirto, buvo uždaryta gatvė

Sekmadienį po vidurnakčio dėl didelės avarijos Vilniuje ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos. Apie 1.30 val. Geležinio Vilko gatvėje ties pėsčiųjų tiltų Jeruzalės rajone susidūrė du lengvieji automobiliai. Vienas jų dar ir apvirto.

Dėl avarijos policija uždarė gatvę į Santariškių pusę – nuo Ateities gatvės automobiliai nukreipti į aplinkkelį, prie pat esančią lygiagrečią Baltupio gatvę.

Į nelaimės vietą atskubėjo ir gelbėtojai, ir medikai. Prispaustų žmonių nebuvo, tačiau medikai išvežė į ligoninę keleivį iš apvirtusio „Toyota Prius“. Šio automobilio vairuotojas į ligoninę nevažiavo, pavėžėjas sakė, kad jo keleivis nebuvo praradęs sąmonės. Pirminiais duomenimis, nukentėjo šešiolikmetis paauglys.

Rimčiau nesužeisti ir „Volvo“ važiavę vaikinai. Vairuotojas sakė, kad „Toyota“ važiavo antra eismo juosta labai lėtai, beveik stovėjo, todėl prisivijęs trenkėsi į „Toyota“ galą. O „Toyota“ vairuotojas šią jaunuolio versiją neigia, jis sako važiavęs apie 60 km / val. greičiu, esą „Volvo“ skriejo smarkiai viršydamas leidžiamą greitį.

Avarijos aplinkybes aiškinasi Kelių policija.

Naktinė avarija Vilniuje: po susidūrimo pavėžėjo „Toyota Prius“ apvirto, nukentėjo paauglys keleivis

Опубликовано TV3.lt Суббота, 13 апреля 2019 г.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...