Darbdavių svajonė: išbandyta darbuotojus dirbti raginanti apyrankė

Viename Kinijos regione kiemsargius įpareigojo nešiotis apyrankes su GPS davikliu. Iš pradžių šis įrenginys dar ir „paragindavo“ darbuotojus, jeigu šie ilgesniam laikui sustodavo vietoje. Tačiau šią funkciją vietos valdžia buvo priversta atjungti po to, kai pasipiktino gyventojai.

Kinijos mieste Nankine gatvės tvarkytojams įteikė „išmaniąsias“ apyrankes, turinčias GPS modulį. Įrenginys ne tik sekė darbuotojus, tačiau ir „reikalavo tęsti darbą“, jeigu šie nesijudindavo ilgiau nei 20 minučių, rašoma „The Verge“.

Tačiau jau po kelių dienų vietos savivaldai teko atsisakyti šios „revoliucinės“ reformos. Dėl apyrankės „skatinimo funkcijos“ pasipiktino vietos gyventojai. Dabar įrenginys tik praneša darbuotojų tuometinę buvimo vietą, skelbiama „Jiangsu City Channel“ reportaže.

Bendrovė „Nanjing West River Environmental Services“ atstovų teigimu, sistema padidino miesto tvarkymo efektyvumą ir sumažino administravimo išlaidas. Vietos televizija apklausė kelis „laiminguosius“ darbuotojus, ir visi jie buvo nepatenkinti naujovėmis.

„Aš matau šiukšlę gatvėje ir ją surenku. Gatvės švarios. Jie išprotėję, nes verčia mus vaikščioti pirmyn ir atgal“, – cituojamas vienas anonimu likęs Nankino darbininkas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...