Dakare žmogų pervažiavęs rusas prabilo apie kraupų įvykį

Į kraupų incidentą Dakaro ralyje pakliuvęs rusas Andrejus Karginovas aplankė žmogų, kuriam pervažiavo koją ir pateikė savo įvykių versiją. Organizatorių sprendimą pašalinti jo komandą iš tolimesnių varžybų 42-ejų vyras vadina žiauriu.

Penktajame Dakaro greičio ruože būrelis žiūrovų stebėjo lenktynes nesaugioje zonoje, kai jų link pradėjo važiuoti A.Karginovo vairuojamas sunkvežimis „Kamaz“. Žmonės pradėjo bėgti į šalis, tačiau vienas užkliuvo už smėlyno ir krito.

Jam rusas pervažiavo koją ir nė nesustojęs nurūko tolyn. Po incidento organizatoriai pašalino „Kamaz-Master“ komandą. Iki to jie užėmė ketvirtą vietą bendroje įskaitoje.

Dabar paaiškėjo, kad incidente nukentėjo 60-metis Derekas Hudsonas, kilęs iš Pietų Afrikos Respublikos.

Jam lūžo šlaunikaulis ir po operacijos jis sveiksta vietinėje ligoninėje. Jį aplankęs A.Karginovas su keliais savo komandos nariais kartu pateikė ir savą įvykių versiją bei teigė nematęs, jog pervažiavo žmogų, todėl ir nesustojo.

„Tai nemalonus incidentas. Tuo metu negalėjome važiuoti kitu keliu, nes mūsų sunkvežimiui lūžo priekinė ašis. Matėme sirgalius, bet buvau tikras, jog jie pasitrauks, pamatę mus. Kartu buvau įsitikinęs, kad visi spėjo pasitraukti nuo kelio ir tik atvykęs į finišą sužinojau, kad vieną jų partrenkiau. Tiksliau ne partrenkiau, o pervažiavau koją. Aplankėme jį ligoninėje, jis jaučiasi kaltas dėl incidento, bet tai dviprasmiška situacija.

Jei būčiau supratęs, kad pervažiavau jį, būčiau sustojęs ir iškvietęs medikus. Ačiū dievui, kad viskas baigėsi laimingai. Jis atsigaus, o reabilitacija nebus labai ilga. Sprendimas diskvalifikuoti mane – žiaurus. Galėjo būti skirta tik laiko bausmė ar panašiai“, – kalbėjo A.Karginovas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...