Bunkės namuose – naujas šeimos narys: davė ypatingą vardą

Scenos diva tituluojama dainininkė Natalija Bunkė šiandien įsigyjo naują šeimos narį. Žinomos moters gyvenimas šiuo metu tiesiog verda. Dar visai neseniai persikėlė į naujus namus, rūpinasi statybos darbais ir dar koncertuoja.

Na, o prieš kelias dienas buvo pabėgęs jos katinas – Maiklas. Moteris daug dirba, patiria streso, tačiau šiandien ji kaip niekada laiminga. Jos šeimą papildė dar vienas augintis.

Bengalijos veislės katinas žinomos atlikėjos namuose gyvena jau nuo praėjusių metų sausio, o šiandien jis gavo naują draugą. Atlikėja socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje paviešino naujo augintio nuotrauką, kurioje kvietė visus susipažinti su juo. „Susipažinkite nauja mūsų šeimos narė, abisinijos katė Lapė, į kompaniją @bunkes_maiklas, kad nelakstytų pas mergas“.

Atlikėja pasakoja, kad „seniai svarstė apie tai. Ši katė rezervuota jau sausio mėnesį. Mes labai norėjom, kad Maiklas turėtų draugą“ . Natalija teigia, kad katinai labai gerai sutaria. Pati liko nustebus, jog šie iš karto sutaria. „Labai keista man, kad jie iš karto sutaria. Anksšiau mano katinas su tokiu blusiu nesutarė labai, kuris yra laukinis. Katinas yra katinas, jie dalijasi teritorija, todėl nesutarė. Bet šie du puikiai draugauja“. Tačiau kiek kainavo šis naujasis augintinis, neatskleidė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...