Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Būkite budrūs, šie 4 Zodiako ženklai dažniausiai išduoda

8 579

Nesvarbu, kokiame etape jūsų santykiai yra, išdavystė dažniausiai sugriauna bet kokius santykius. Taip atsitikus yra labai sunku ir vėl išmokti pasitikėti žmonėmis.

Taip pat yra natūralu, kad norite apsisaugoti ir suprasti, kokie žmonės dažniausiai išduoda. Todėl atskleidžiame, kurie Zodiako ženklai labiausiai linkę išduoti.

Dvyniai

Dvyniai mėgsta jaudulį, jie lengvai išduos jei santykiuose pajus nuobodulį. Jei santykiuose nebėra jaudulio, dvyniai iškart jo ieško kito glėbyje. Šis ženklas gali ieškoti keleto partnerių arba dviejų skirtingų partnerių rūšių, kad vienas asmuo patenkintų vieną asmenybės dalį, o kitas – kitą. Dažnai jie gali įtikinti patys save, kad poreikiams patenkinti, vieno partnerio jiems nepakanka. Ši painiava ir nesugebėjimas priimti sprendimų gali sukelti nemažų problemų.

Jiems reikia aktyvių, aistringų partnerių, kurie lengvai neįsižeidžia ir suteikia laisvę. Kai dvyniai suranda tokį asmenį, jie gali būti labai ištikimi.

Šaulys

Pagal Zodiako ženklų ratą, šis ženklas yra priešais dvynius, todėl jie dalijasi bendrais bruožais. Šaulys, panašiai kaip dvyniai, taip pat gali greitai pajusti nuobodulį. Jiems reikia partnerių, turinčių didelę gyvenimo patirtį ir daugybę interesų. Šauliai mėgsta atvirumą, bet tai nereiškia, kad jie nemoka slėpti išdavystės. Šis ženklas be jokios sąžines graužaties į akis sakys, kad myli, tačiau vis vien bus neištikimas.

Avinas

Avinai ne visada supranta, kad santykiai yra sunkus ir ilgas darbas. Kai tik pradinė aistra, troškimas ar geismas rimsta, avinai pradeda ieškoti būdų kaip pabėgti. Išdavystė jiems lengviausias kelias į laisvę. Šie ženklai nesijaučia kalti, dažniausiai pirmenybę teikia partneriui, kuris labiau patenkina jų poreikius.

Žuvys

Žuvys yra žinomos kaip ypač jautrūs ženklai, todėl jie taip pat linkę apgauti. Dažniausiai žuvys išduoda netyčia, patys nejausdami, kad nebėra kelio atgal. Žuvys niekada nenori sukelti skausmo, bet net to nenorėdami, galiausiai viską pablogina. Šiems ženklams labai sunku užbaigti santykius, todėl dažnai jie pradeda naujus santykius nepabaigę kitų.

www.tv3.lt

Comments are closed.