Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

xxx free sexy videos https://anybunnyvideos.com

Britanijoje teismų sprendimu vaikui atjungus gyvybės palaikymo aparatus, jis išgyveno

1 680

Didžiojoje Britanijoje nepagydomai sergančio vaiko tėvas pranešė, kad jo sūnus liko gyvas atjungus gyvybę palaikančius aparatus, tuo smarkiai nustebindamas medikus, tvirtinusius, kad jam turėtų būti leista numirti.

Tomas Evansas tvirtina, kad jo 23 mėnesių sūnus Alfie (Alfis) šešias valandas išgyveno be jokių gyvybę palaikančių sistemų pagalbos, o dabar jo organizmas yra aprūpinamas deguonimi ir skysčiais.

„Jam tiekiama deguonis, – sakė vyras. – Dėl to jo kvėpavimas nesikeičia, bet deguonimi aprūpinamas jo organizmas“.

Alfie yra „pusiau vegetacinės būklės“ dėl degeneracinės nervų sistemos ligos, kurios medikams nepavyko nustatyti. Gyvybę palaikantys aparatai buvo atjungti po virtinės teismo nutarčių, kuriomis buvo pritarta medikų nuomonei, kad tolesnis gydymas beprasmis.

Alfie tėvai – 21 metų T. Evansas ir 20-metė Kate James (Keit Džeims) nori nuvežti sūnų į Vatikano Kūdikėlio Jėzaus pediatrijos ligoninę. Tačiau Liverpulio vaikų ligoninės „Alder Hey“ medikai mano, jog tai nebūtų geriausiai vaiko interesus atitinkantis sprendimas, o teismai sutiko su tokia jų pozicija.

Ši byla sulaukė popiežiaus Pranciškaus dėmesio. Šį mėnesį per sekmadieninį palaiminimą Vatikano Šv. Petro aikštėje pontifikas pasiūlė melstis už Alfie ir kitus sunkių negalių kamuojamus žmones.

Pranciškus paragino palaikyti berniuko gyvybę, pažymėjęs, kad tik Dievas gali nuspręsti, kuriam žmogui ir kada reikia baigti žemiškąją kelionę.

Ligoninė nurodė neteiksianti jokios informacijos apie vaiko būklę.

„Tai mūsų įprasta ir sutarta praktika visų mūsų pacientų atžvilgiu“, – rašoma ligoninės išplatintame pareiškime.

www.bns.lt

Leave A Reply

Your email address will not be published.