Bomba iš NBA: Šaras gali tapti Valančiūno treneriu

Geriausias praėjusių metų Eurolygos treneris, Kauno „Žalgirio“ dirigentas Šarūnas Jasikevičius, jau šią vasarą gali persikelti į Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA), praneša ESPN žurnalistai iš JAV.

Po įsimintino „Žalgirio“ sezono Eurolygoje, Šaras aiškiai užsiminė apie savo ateitį ir tikino, kad „Iš čia jį reikės išspirti abejomis kojomis“. Toks Š. Jasikevičiaus išsireiškimas kaip reikiant pradžiugino žalgiriečius, o gal net ir visus Lietuvos krepšinio gerbėjus.

Vis dėlto, balsai iš kitapus Atlanto byloja ir apie kitą galimą scenarijų. Įtakingas NBA žurnalistas, nuolat „verdantis“ NBA įvykių sūkuryje Adrianas Wojnarowskis skelbia, kad Šaru aktyviai domisi trenerį atleidęs Memfio „Grizzlies“ klubas.

Tiesa, ESPN žurnalistas taip pat akcentuoja ir tai, kad naujojo Memfio klubo stratego paieškos dar labai ansktyvoje stadijoje, o kandidatų šis NBA klubas turi ir daugiau.

Š. Jasikevičiaus kandidatūra Jono Valančiūno dabartinėje komandoje amerikiečius sudomino po to, kai po nesėkmingo sezono buvo atsisveikinta su čia dirbusiu specialistu J. B. Bickerstaffu.

ESPN Šarą giria už lyderio savybes ir gerą kamuolio judėjimą bei puolimo planų išpildymą.

Tiesa, tai nėra pirmas kartas, kai Š. Jasikevičius sulaukia dėmesio iš NBA. Praėjusiais metais „Žalgirio“ vairininkas buvo susitikęs su Toronto „Raptors“ atstovu.

Verta paminėti, kad tuo metu „Raptors“ klube rungtyniavo ne kas kitas, o tas pats J. Valančiūnas.

Šaras ir Jonas yra žaidę kartu. Tai jie spėjo padaryti Vilniaus „Ryto“ komandoje ir Lietuvos rinktinėje

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...