Birutė – tarsi aukščiausio lygio modelis: pokyčiai atima žadą

Dar praėjusiais metais pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad palangiškė Birutė Navickaitė ir Seimo narys Petras Gražulis turi bendrą vaiką. Birželio mėnesį jis prisipažino apie nesantuokinį kūdikį, o tuomet užvirė tikras pragaras.

Ilgą laiką konfliktavusios abi pusės tai skyrėsi, tai taikėsi, tačiau dabar, panašu, tvyro ramybė ir santaika.

P. Gražulio įskaudinta Birutė vis dažniau savo gerbėjams socialiniuose tinkluose rodo savo asmeninio gyvenimo akimirkas.

Visai neseniai ji pasidalijo nuotrauka, sulaukusia rekordiško kiekio internautų simpatijų. Mergina pozavo visu ūgiu, rodydama ilgus savo šviesius plaukus bei pavydėtiną figūrą. Ši jos nuotrauka sulaukė daugiau nei 1200 „patinka“ paspaudimų bei 150 komentarų.

Internautai liaupsino išskirtinį moters grožį bei linkėjo jai stiprybės: „Kažkas tokį moterį prarado“, „Manekenė“, „Nuostabi esi, tikra gražuolė“, „Stiprybės tau“, „Rodos, ir vargo nebuvo, ir skausmo upeliai išdžiūvo… Rimtai, gražiai atrodai, Birute, šaunuolė“, „Žavinga moteris“, „Laikykis ir toliau“ – skelbė jie.

Portalas tv3.lt primena, kad palangiškė Birutė Navickaitė teigė, jog P. Gražulis ją iki septintojo nėštumo mėnesio ragino pasidaryti abortą. Parlamentaras neneigė, kad tokių susirašinėjimų galėjo būti.

„Asmeniškai tikrai nepalaikau, nepasisakau už abortą(…), gal tų žinučių tūkstantis buvo, ji norėjo, kad būčiau su ja… taip, gal emociškai kažką ir pasakiau, aš to neneigiu. Aš ir dabar pasisakau prieš abortus, bet, žinote, emocijos, pasakytos buvo emocijos. Kaip žmogus, ir dabar manau, kad abortas yra nepateisinama priemonė“, – aiškino P. Gražulis.

Petras Gražulis su buvusia žmona Raminta turi keturis vaikus.

tv3.lt P. Gražulis teigė, kad niekada negalvojo, jog su B. Navickaite jį galėtų sieti ilgalaikiai santykiai. Jo teigimu, jis moteriai siūlė padėti vaiką auginti, skirti išlaikymą, tačiau ji pati, jo žodžiais, žadėjo kreiptis net į policiją.

„Aš net siūliau pasiimti vaiką ir auginti jį. Taip pat siūliau pinigus.

Žinoma, kad ir išsprūdo žodžiai apie abortą, tačiau tai tebuvo emocijos. Aš esu kategoriškai prieš juos“, – kalbėjo vyras.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...