Bilevičiūtė neatsilieka nuo mados: pasitobulino veidą

Ekstravagantiškoji Daina Bilevičiūtė savo gerbėjams gerai žinoma ne tik dėl skambių dainų, bet taip pat ir dėl itin atviro gyvenimo būdo.

Atrodo, kad garsiai moteriai apsinuoginti ir garsiai ir drąsiai išreikšti savo nuomonę – vienas juokas.

Visai neseniai ji savo paskyroje pasidalijo ir grožio procedūros rezultatu – Daina jau antrąjį kartą nusprendė paryškinti natūralius savo veido bruožus, todėl jai buvo atliktas antakių permanentinis makiažas.

Primename, kad visai neseniai į grožio meistrės Agnės rankas atsidavė ir Goda Alijeva. Įžymybė nusprendė paryškinti savo natūralius bruožus ir išbandė ilgalaikę antakių permanento procedūrą.

Procedūros rezultatu pasidalijusi meistrė neslėpė džiaugsmo: „Mūsų lojalioji klientė Goda po antakių atnaujinimo, spalva šviesesnė 30-40 procentų“, – skelbė ji.

Tokios Godos nuotraukos kaipmat sulaukė gausybės komplimentų, kuriuos žarstė internautai.

„Nuostabu“, „Nerealiai“, „Nuostabus darbas, nesustok“, „Labai gražiai“, „Aš ir noriu taip“ – skelbė jie.

Primename, kad visai neseniai grožio procedūra džiaugėsi ir Greta Lebedeva.

Kūno rengybos trenerė – viena iš tų dailiosios lyties atstovių, kuriai nesvetimos grožio procedūros. Šiuo metu motinystės džiaugsmais gyvenanti moteris nusprendė kreiptis į permanentinio makiažo kliniką, kur jai buvo atlikta permanentinio makiažo procedūra.

Ir nors Vilniuje permanentinio makiažo specialistų pasiūla yra nemaža, labiausiai G. Lebedeva pasitikėjo Migle Stanevičiene.

M. Stanevičienė – permanentinio makiažo klinikos „Miglen Beauty House“ įkūrėja, diplomuota kosmetologė-linergistė. M. Stanevičienė taip pat moko permanentinio makiažo kitas moteris, veda mokymus visoje Europoje. G. Lebedevai permanentinio makiažo klinikoje buvo atlikta permanentinio makiažo korekcija.

„Miglė yra savo srities profesionalė. Galėsiu būti rami – mano antakiais pasirūpinta. Ši procedūra sutaupo labai daug laiko, nereikia dažytis.

Atsiradus sūnui gyvenimo tempas sulėtėjo, kas dieną nenaudoju jokio makiažo, tačiau galiu džiaugtis ryškiais antakiais. Jie įgavo man patinkančią formą, tamsiai rudą spalvą. Dabar yra būtent tokie, kokių visada norėjau.

Manau, kad ši procedūra neturi jokių minusų. Visai neskaudėjo, truko kiek daugiau nei valandą, o efektas džiugina metus“, – pasakojo G. Lebedeva.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...