Artinasi galinga audra – karštiems orams vietos nebeliks

Kaip jau tapo įprasta, karščius keičia vėjo gūsiai, lydimi stiprios audros. Taip bus ir šį ir pirmadienį, po karšto savaitgalio Lietuvos link artinasi galinga audra, kuri karštiems orams nepaliks vietos. Tai reiškia, kad į šalį grįžta įprasta lietuviška vasara.

Savaitgalį termometrų stulpeliai pasiekė beveik 30 laipsnių ribą, tačiau pirmadienį, panašu, viskas keisis. Tropinius karščius pakeis Lietuvos link iš vakarų artėjanti stipri audra.

Tiesa, žvelgiant į sinoptikų prognozes, audra turėtų paliesti tik pietinę šalies dalį. Galima sakyti, kad lietus, jei ir pasirodys, tai nebent ties Alytumi ar dalyje Vilniaus. Jis gyventojus gąsdins neilgai.

Aukštą oro temperatūrą pasisavins audra ir nuo šiandien termometrų stulpeliai kils tik iki 21 laipsnio karščio, vėjas pūs 15–20 m/s greičiu.

Antradienį vėsos ir lietaus bus kur kas daugiau. Dieną trumpi lietūs apims visą šalį, kai kur pasirodys perkūnija. Pietvakarių, vakarų vėjo gūsiai naktį pajūryje sieks 15–18 m/s, dieną daug kur 15–20 m/s.

Temperatūra rytą svyruos nuo 12 iki 17 laipsnių, dieną oras šils iki 19–24, vakariniame šalies pakraštyje bus apie 18 laipsnių.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...