Artimiausi orai nepaguos – kepsim ir troškinsimės

Aukšto ir žemo slėgio sritys Europą pasidalijo. Nešiltus, debesuotus, daug kur su lietumi orus lems ciklonas žemyno vakaruose. Lietinga bus ir piečiau Karpatų kalnų lanko. Aukšto slėgio sritis rytuose lems sausus saulėtus orus ir plukdys Lietuvos link kasdien vis karštesnius orus iš pietų.

Antradienį Lietuvoje buvo giedra, saulėta ir karšta. Ir atimiausią naktį bent kiek didesni debesys laikysis nuo Lietuvos atokiai, dėl to ir vėl iš giedro dangaus lietaus nebus nė lašo. Pats oras ne tik šiltas, bet ir sausas, todėl nebus ir rūko.

Vėjas pietryčių, labai nestiprus, dažnai jo ir visai nejausime. Trečiadienį pirmoji dienos pusė bus giedra, saulėta ir kas valandą vis karštesnė. Antroje dienos pusėje atsiras plonų debesų pietryčiuose. Kartu su jais iš Baltarusijos gali atplaukti ir vienas kitas lietaus debesis. Jeigu spės.

„Kitaip tariant, ir artimiausią parą orai bus kurortiniai. Naktis giedra, žvaigždėta ir visai be lietaus, pirmoji dienos pusė tiesiog saulėta. Antroje dienos pusėje iš pietryčių atplauks plonų debesų į pietinę šalies dalį. Teoriškai, tarp jų gali būti įsimaišęs ir vienas kitas vasariško lietaus debesis. Oro temperatūra naktį kris iki 14 – 15, prie jūros 17 laipsnių, dieną vyraus 30 – 32 laipsniai karščio“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį ir naktį, ir dieną kai kur bus trumpo vasariško lietaus, galbūt su perkūnija. Tačiau neapsigaukime: iš tiesų vyraus sausi orai, o kuriam daržui pasiseks, iš anksto pasakyti neįmanoma. Jei apskritai pasiseks. Naktis labai šilta, paryčiais vyraus 16 – 18 laispnių, dieną vyraus 29 – 31 laipsnis karščio.

Penktadienį vasariško lietaus debesims susidaryti sąlygos bus geresnės, vietomis palis, daug kur ir su perkūnija. Naktis vėl labai šilta ir tikriausiai tvanki, o dieną temperatūra kils iki 28 – 30 laipsnių.

Pajūryje irgi bus labai šilta, nes vėjas bus nuo sausumos, ne nuo jūros – kol kas kepsim ir troškinsimės.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...