Apsilaižysite pirštus: sveikas desertas nekenks ir kūno formoms

Asmenine trenere dirbanti Indrė Burlinskaitė su savo draugais bei sekėjais socialiniuose tinkluose nuolatos dalijasi ne tik sporto ar sveikos gyvensenos patarimais, bet taip pat ir receptais. Vienu jų ji pasidalijo ir su tv3.lt skaitytojais.

Pasak moters, šis receptas taip patiks visiems smaližiams, kad net apsilaižysite pirštelius.

„Negalime nustoti gaminti šių batonėlių. Šalti jie primena „Snickers“ ledus ir prie puodelio kavos tobulai užpildo tą troškimą sukrimsti ką nors skanaus“, – sakė ji.

Jums reikės:

1 sluoksniui: 1 v.š. kokoso aliejaus, 1 v.š. kokoso miltų, 2 v.š. migdolų miltų, 1 a.š medaus

2 sluoksniui: 4 v.š. riešutų sviesto, 1 a.š. medaus, 1 v.š. kokos aliejaus, 100 g. sūdytų žemės riešutų.

3 sluoksnis: 50 g. 70 proc. juodo šokolado, 1 a.š. kokosų aliejaus ir medaus.

Gaminimas:

„Ruošiame pirmąjį sluoksnį: kokoso aliejų ir medų ištirpiname ant silpnos ugnies, įmaišome miltus. Nedidelę skardą išklojame kepimo popieriumi, sukrečiame turimą masę, rankomis gerai viską suspaudžiame. Kepame apie 10 min 180 laipsnių temperatūroje. Ištraukiame ir atvėsiname.

Paruošus pirmąjį, ruošiame antrąjį. Medų, kokoso aliejų bei riešutų sviestą ištirpiname ant silpnos ugnies, sudedame riešutus ir gerai išmaišome. Sukrečiame į skardą su pirmu sluoksniu ir dedame į šaldytuvą (aš valandai dedu į šaldiklį, kad greičiau sustengtų – gudrauju).

3 sluoksnio ingredientus ištirpiname ir pilame ant masės, dedame į šaldytuvą. Produktui sustengus gražiai supjaustome ir ragaujame“, – džiaugėsi ji.

View this post on Instagram

APSILAIŽYSIT PIRŠČIUKUS! 👌😍Tiesiog negalime nustoti gaminti šių batonėlių. Šalti jie primena SNIKERS ledus ir prie puodelio kavos tobulai užpildo tą troškimą sukrimsti kažką skanus. Produktai ir gamybos eiga: 1sluoksnis •v.š kokoso aliejaus •v.š. kokoso miltų • 2 v.š. migdolų miltų •a.š medaus. Kokoso aliejų ir medų ištirpiname ant silpnos ugnies, įmaišome miltus. Nedidelę skardą išklojame kepimo popieriumi, sukrečiame turimą masę, rankomis gerai viską suspaudžiame. Kepame apie 10min 180 temperatūroje. Ištraukiame ir atvėsiname. 2sluoksnis • 4 v.š. riešutų sviesto •a.š. medaus •v.š. kokoso aliejaus 100g. sūdytų žemės riešutų. Medų, kokoso aliejų bei r. sviestą ištirpiname ant silpnos ugnies, sudedame riešutus ir gerai išmaišome. Sukrečiame į skartą su pirmu sluoksniu ir dedame į šaldytuvą(aš valandai dedu į šaldiklį, kad greičiau sustengtų. Gudrauju 😄). 3sluoksnis •50g juodo bent 70proc. šokolado •a.š. kokoso aliejaus; •a.š. medaus. Višką ištirpiname, pilame ant dviejų sluoksnių masės ir vėl dedame į šaldytuvą. Produktui sustengus gražiai supjaustome ir ragaujame! 👌😍 #healthyfood #healthyrecipes #fitness

A post shared by Indrė & Liudas (@fitlovers.family) on

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...