Apleistame sostinės name įkalino virš 20 šunų – 2 metus neišleidžia į lauką

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Socialinėje erdvėje plinta siaubinga žinia apie Vilniuje kankinamus šunis. Pasak tai išplatinusios vilnietės, virš 20 šunų antrus metus yra įkalinti negyvename name. Šeimininkas, regis, yra VGTU dėstytojas ir buvęs kandidatas į Seimo narius.

Svetimo skausmo nebūna. Praėjo du metai, bet niekas nepasikeitė, tik dar baisiau… Apie šią istoriją sužinojau prieš porą dienų. Paleidžiu žinią per visą erdvę.

Imamės veiksmų. Virš 20 šunelių uždaryti negyvenam name. Vieną kart į savaitę pasirodo šeimininkas. Į lauką neišleidžiami jau 2 metai, gyvena išmatose, yra sergančių, vienas su trim kojelėm vos paeina.

Kieme – apgraužtų šunelių lavonų liekanos. Nenaudojamame šaldiklyje – šuniuko lavonas. Tai, ką pamatėm, yra žodžiais nenusakoma.

Šuniukų šeimininkas – VGTU dėstytojas ir net kandidatavo į Lietuvos Respublikos seimą“, – savo socialinėje paskyroje rašė vilnietė.

Svetimo skausmo nebūna 🙏Praėjo du metai, bet niekas nepasikeitė, tik dar baisiau ….Apie šią istoriją sužinojau…

Опубликовано Ilona Reklaitytė Воскресенье, 10 марта 2019 г.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...