Antonovienė virto tikra dama: sunku patikėti, kad tai ta pati moteris

Daugiavaikė mama ir kardinaliais pokyčiais išgarsėjusi Rima Kristina Antonovienė nesustoja – ji numetė daugiau nei 50 kilogramų, vėliau jai buvo atlikta odos pertekliaus šalinimo operacija, o dabar stilistų komanda jai pakeitė plaukų spalvą, atliko makiažą ir pakeitė įvaizdį.

Motinos dienai suorganizuotais pokyčiais Rima džiaugiasi ir sako, kad tai – viena įdomesnių jos gyvenimo patirčių.

Pirmą kartą dažė plaukus

Rimą šeima kiekvieną dieną palaiko, todėl net tada, kai ji pasakė, jog mamos dieną praleis grožio salone, jie neprieštaravo.

„Šeima sureagavo labai gerai, jie pritarė, kad man pokyčiai labai reikalingi, nes jie man padės gerai jaustis ir tapti gražia“, – neslėpė moteris.

Rima atvira – po kardinalių svorio pokyčių pas kirpėją buvo vos vieną kartą, o rimtesnis plaukų dažymas jai buvo atliktas pirmą kartą.

„Darbas tikrai buvo atliktas puikiai, esu dėkinga komandai, kuri prisidėjo prie pokyčių.

Esu dėkinga projekto iniciatorei Viktorijai Koročinai, kosmetologei Linai, plaukų stilistams Daurai ir Artūrui, vizažistei Aistei bei fotografėms, kurios įamžino mano pokyčius – Ramutei Žilionei ir Ingridai Aksinavičienei.“

Laukia figūros pokyčiai

Rima neslepia – labiausiai šių pokyčių metu ją sužavėjo specialiai jai atlikta fotosesija.

„Nemanau, kad žmogaus išvaizda turi įtakos aplinkinių nuomonei, juk ne veltui sakoma, kad sutinka pagal drabužius, o palydi pagal protą.

Šie pokyčiai man padėjo atsiskleisti. Makiažo, žinoma, nedarysiu kiekvieną dieną, tačiau prižiūrėtus ir sutvarkytus antakius bei plaukus stengsiuosi ir toliau puoselėti. Taip pat dar laukia ir figūros pokyčiai, todėl tikrai bus ką veikti“, – sakė Rima.

Sužavėjo juoda suknelė

Mamos dienos proga Rima dovanų gavo ne tik stiliaus pokyčius ir fotosesiją, bet ir galimybę pakeisti įvaizdį naujais drabužiais. „Labiausiai iš visų man patiko derinys su juoda suknele. Net neįsivaizdavau, kad galiu taip gražiai atrodyti.

Netrukus manęs laukia dar dvi plastinės, odos pertekliaus šalinimo operacijos, po to kūno treniravimas. 2021 metais vyks veteranų kūno varžybos.

„Rudenį planuoju eiti į kursus ir noriu įsidarbinti apsaugos darbuotoja“, – pirmą kartą apie tai viešai prabilo daugiavaikė mama.

 

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...