Anglijos lietuvių pamėgtame mieste – žiauriai užpulta moteris

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Pastarosiomis savaitėmis Jungtinėje Karalystėje masiškai užpuldinėjami žmonės. Šįkart nukentėjo jauna mergina, kuri po treniruotės sporto klube buvo žiauriai užpulta dviejų vyrų.

Emigravusių lietuvių pamėgtame Anglijos mieste Birminghame taip pat jau slypi neramumai. Kaip savo istorija dalijosi Blythe Mason-Boyle, ji buvo užpulta apie 20 val. vakaro tankiai lankomoje vietoje, o ne nuošalyje.

„Praėjusį vakarą, apie 20 val., išeidama iš sporto klubo buvau užpulta dviejų vyrų, kurie mane be perstojo daužė plaktukais. Norėjau sėsti į savo automobilį Audi A1, galbūt tai ir buvo jų taikinys.

Vyrai ir moterys, labai prašau, būkite itin atsargūs, kai tamsiu paros metu einate link savo automobilio. Nepagailėkite sugaišti papildomas kelias minutes tam, kad apsidairytumėte, ar aplink nematote nieko keisto ar įtartino. Būkite labai atsargūs, nes niekada nežinome, kas mūsų laukia už kampo.

Jei kažkas matėte ką nors apie 20 val. vakaro šalia „Energie fitness Sheldon gym“ sporto klubo, prašau, susisiekite su manimi“, – pagalbos prašymas sklido moters socialinio tinklo įraše.

Šalia ji pasidalijo ir žiaurių sumušimų nuotraukomis. Akivaizdu, kad užpuolikai labiausiai taikėsi į moters galvą ir veidą, negailėjo tvirtų smūgių lavinos.

Jai stipriai sumušta akis, praskelta kakta, pakaušis. Dešimtys tūkstančių žmonių jau spėjo pasidalinti jos įrašu ir visi sutartinai teigia, kad pasirodyti gatvėje darosi vis nesaugiau. Ypač moterims.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...