Aliejų į raumenis besileidžiantis „monstras“ rizikuoja gyvybe: bicepsai didesni už galvą

Sportas ir sveika mityba užima vis didesnę dalį mūsų gyvenimuose. Socialiniuose tinkluose apstu įvairių profilių, kuriuose besidalijama įvairiais patarimais. Visgi 50-metis brazilas Valdiras Segato savo siekiu susikurti tobulą kūną nustebino ir šokiravo ne vieną.

Vyras rizikuodamas savo sveikata ir gyvybe į raumenis jau ne pirmus metus leidžiasi aliejų. Siekdamas kuo didesnių rankų ir krūtinės raumenų jis visai pametė galvą.

Jis tikslo siekia ne valgydamas vištieną su ryžiais ar grikiais, o pumpuodamas į savo raumenis anabolinį steroidą sintolį.

Šis preparatas yra pagamintas iš aliejaus, alkoholio ir lidokaino. Dėl galimybės tapti šių laikų popajais pamišę žmonės jį leidžiasi tiesiai į raumenį, kurį nori neproporcingai padidinti. Būtent dėl keistų, neadekvačiai atrodančių raumenų, užaugintų tokiu būdu, sintolį vartojantys sportininkai praminti kultinio animacinio personažo Popajaus vardu.

Gatvėse Valdiras pramintas monstro pravarde. Jis besididžiuodamas raumenimis demonstruoja, kaip leidžiasi neaiškų tirpalą į savo raumenis socialiniuose tinkluose.

To imtis vyras sugalvojo po to, kai vaikystėje ir paauglystėje patyrė patyčias dėl lieso kūno. „Mane vadino lieknu šuneliu“, – pasakojo jis.

Vyras ilgus metus vartojo narkotikus, tačiau nusprendė jų atsisakyti ir pradėjo daugiau sportuoti. Norėdamas turėti dar didesnius raumenis, jis nusprendė pradėti vartoti preparatus.

Gydytojai sako, kad toks metodas yra labai pavojingas – sintolis gali pažeisti nervus, dėl ko gali tekti amputuoti galūnes.

V. Segato tikrai nėra pirmasis, sugalvojęs tokiu būdu išauginti aliejaus pilnus raumenis. Prieš jį tokį būdą pabandę sportininkai suprato ir sužinojo, kuo tai gali baigtis. Italui Greggui Valentino rankos plyšo, o brazilui Romario Dos Santosui Alvesui vos nebuvo amputuotos rankos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...