5-mečio dingimo atomazga – viskas baigėsi pagal juodžiausią scenarijų

Lenkijos teisėsaugininkai paskelbė, kad surado anksčiau dingusio 5-mečio Dawido Žukowskio lavoną. Berniuko kūnas buvo aptiktas vietovėje tarp Mazovijos Grodzisko ir Varšuvos. Mažamečio nužudymu įtariamas jo biologinis tėvas Pawelas Žukovskis.

Policijos teigimu, berniuko kūnas buvo aptiktas šeštadienį, kaip ir manyta, netoli autostrados A2, tarp Mazovijos Grodzisko ir Varšuvos miestų. Šiuo keliu berniuką tėvas turėjo atvežti jo motinai į Lenkijos sostinę, tačiau vėliau kažkas nutiko – iš Varšuvos į Mazovijos Grodziską vyras grįžo jau vienas, rodo stebėjimo kamerų įrašai.

Kol kas pareigūnai atsisako komentuoti tikslią berniuko lavono aptikimo vietą ir mirties pobūdį. Pirmadienį turi būti atliktas DNR tyrimas, tuomet žadama atskleisti daugiau šios bylos detalių.

Tai, kad surastas 5-metis yra būtent Dawidas, teisėsauga faktiškai neabejoja. „Drabužiai ir kiti faktoriai rodo, kad aptiktas kūnas yra Dawido“, – „Wiadomosci“ cituojamas policijos atstovas Mariuszas Marozekas.

Leidinio „Fakt“ teigimu, sekmadienį atpažinti berniuko kūno į Varšuvą atvažiavo jo artimieji.

Šeimyninis konfliktas

Liepos 10-ąją, trečiadienį, 5-mečio Dawido Žukowskio tėvas Pawelas apie 17 val. pasiėmė sūnų iš namų Mazovijos Grodziske. Jis turėjo jį nuvežti į Varšuvą pas mamą. Tėvai jau kelias savaites gyveno atskirai, tačiau žmona leisdavo jam matytis ir būti su vaiku. Kol kas nėra tiksliai žinomos poros konflikto priežastys, tačiau, neoficialiais duomenimis, vyras turėjo azartinių žaidimų lošimo ir narkotikų vartojimo problemų.

Tos pačios dienos 21 val. policija gavo pranešimą, kad Pawelas Ž. buvo mirtinai partrenktas traukinio miestelio stotyje. Vėliau, peržiūrėję stebėjimo kamerų įrašus, teisėsaugininkai išsiaiškino, kad vyras buvo nuvažiavęs iki Varšuvos, tačiau motinai jos vaiko neatidavė, o atgal į Mazovijos Grodziską jau įvažiavo vienas. Tos pačios dienos vidurnaktį Dawido mama paskelbė apie vaiko dingimą.

Neoficialiais duomenimis, vaikas buvo subadytas peiliu, o automobilyje, kuriuo buvo vežamas berniukas, aptikta jo kraujo ir šlapimo pėdsakų, rašoma „Planeta“. Skelbiama, kad gerai paslėptas berniuko kūnas buvo aptiktas šalia vieno vandens telkinių, netoli A2 autostrados.

Pareigūnams kūną aptikti padėjo Pawelo telefono signalą užfiksavusi mobiliojo ryšio stotis. „Super Express“ skelbiama, kad berniuko kūną už 3 kilometrų nuo telekomunikacijų bokšto aptikę pareigūnai pastebėjo išmindžiotas žoles ir sujauktų lapų krūvą.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...