2 metų mergaitei šovė į galvą

Antradienį Liverpoolyje esantį Waltono miestą sukrėtė tragedija. Į dviejų metų mergaitę buvo šauta arbaletu ir strėle pataikyta į galvą, spėjama, kad nelaimė nutiko namuose.

Policija buvo iškviesta kiek po pietų į šeimos namus, paskelbus, kad sunkiai sužeista mažametė mergaitė yra kritinės būklės.

Mergaitė buvo skubiai išvežta į ligoninę, medikai patvirtino, kad ji yra itin sunkios būklės.

Šaunamasis, kiek senovinis arbaletas buvo paimtas iš šeimos namų ir pradėtas tyrimas, kaip galėjo įvykti tokia tragiška nelaimė. Pareigūnai puse lūpų prasitarė, kad nelaimė galėjo nutikti ne taip jau netyčia.

„Pirmiausia pamaniau, kad policija sulaikė kokią narkotikų kontrabandą, kadangi į autobusiuką buvo nešami kažkokie paslaptingi maišai. Mūsų rajone yra labai ramu, jokių incidentų, todėl šis įvykis mus visus labai sukrėtė“, – pasakojo šeimos kaimynas.

Detektyvas Sabi Kauras taip pat neslėpė apmaudo, kad tokioje ramioje bendruomenėje įvyko tokia sukrečianti nelaimė, kurioje labiausiai nukentėjo tokio amžiaus vaikas.

„Mes iki šiol dar nežinome visų įvykio detalių, faktų, kas įvyko. Kol esame tikri, kad tai vienkartinis incidentas. Mūsų tyrimas dar tik prasidėjo, nieko konkretaus dar negalime komentuoti. Neslepiu, kad patys esame šokiruoti, jog tokio amžiaus mergaitė taip sunkiai sužeista. Strėlė pataikė tiesiai į galvą“, – dar kartą patvirtino detektyvas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...