Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

xxx free sexy videos https://anybunnyvideos.com

15-os vaikų mama ir vėl laukiasi: visų vardai prasideda iš 1 raidės ne be reikalo

956

Penkiolikos vaikų mama laukiasi šešioliktosios atžalos – visų vaikų vardai prasideda raide „C“.

Mama Patty Hernandez (38) su vyru Carlosu (37) ir visa didžiule šeima gyvena penkių miegamųjų name Šiaurės Karolinoje, JAV. Vienas iš miegamųjų yra specialus mažų vaikų kambarys – jame pastatyti penki lopšiai. Tokią šeimą išlaikyti nepigu!

Iš šeimos auginamų penkių berniukų ir dešimties mergaičių – šešios poros dvynių. Visų atžalų vardai prasideda raide „C“ jų tėčiui, dirbančiam valytoju, pagerbti.

Šiuo metu šeimos sudėtis tokia: Carlosas jaunesnysis (12), Christopheris (11), Carla (9), Caitlyn (9), Cristianas (8), Celeste (7), Cristina (6), Calvinas (5), Catherine (5), Carol (4), Calebas (3), Caroline (3), Camilla (2), Charlie (1) ir Crystal (4 mėnesiai), o 2021 metų gegužę jų šeimą papildys dar viena mergaitė.

Panašiai kaip ir kitos didelės šeimynos, pavyzdžiui, Radfordų šeima iš Didžiosios Britanijos, Patty ir Carlosas neretai susilaukia žiniasklaidos dėmesio. Apie šeimą buvo rašyta 2019 metais, bet nuo tada ji pasipildė dar dviem nariais.

Tėvų pora atskleidė, kad maistui ir sauskelnėms išleidžia net 375 £ per savaitę, rašoma dailystar.co.uk.

Dabar jie ieško naujos transporto priemonės, nes gimus dar vienam kūdikiui visi nebetilps į dabar turimą 16 vietų autobusą. Patty sako, kad nors tokia didelė šeima kartais kelia stresą, ji nori ir dar daugiau vaikų.

Ji pasakoja: „Su naujagimiu truputį daugiau streso ir sunkumų. Kūdikiai nuolat verkia ir man reikia jais rūpintis, bet tai – mūsų džiaugsmas, mums tai patinka.

Viską patikėjome Dievui, todėl džiaugiamės visomis Dievo dovanomis.“ Patty tęsia: „Nenaudojame kontracepcijos. Mūsų namuose nuolat tikras sąmyšis.“

Patty nuolat yra nėščia jau daugiau nei dešimtmetį – nuo 2008 metų ji pagimdė 15 vaikų. Ji sako: „Kai laukiuosi, esu labai laiminga.

Maždaug trims mėnesiams praėjus nuo gimdymo dažniausiai ir vėl pastoju.“ Nors kuo daugiau vaikų, tuo daugiau namų ruošos, Patty sako, kad vyresni vaikai jai mielai padeda.

Ji pasakoja: „Šiuo metu turiu kokį tūkstantį drabužių, kuriuos reikia skalbti – kas dvi dienas vien drabužių lankstymas užima mažiausiai penkias valandas.

Skalbiu mažiausiai keturis kartus per savaitę. Vaikai žaidžia, palieka žaislus ant grindų, todėl ir juos reikia tvarkyti.“ Visi vaikai turi savo pareigas ir kasdien padeda tvarkytis. Be to, vyriausias sūnus jau pats moka kepti blynus. Carlosas ir Patty sako, kad jiems smagu gauti tiek dėmesio dėl gausios savo šeimos.

Patty pasakoja: „Žmonės manęs nuolat klausia, ar visi vaikai mano. Visi būna nustebę, kai sužino, kiek turiu vaikų, ypač todėl, kad pati esu nedidukė. Niekada nemaniau, kad turėsiu tiek vaikų.“

www.tv3.lt

Comments are closed.